KingTurk-Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KingTurk-Team

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rapidshare Kesin Çözüm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Mesut_KingTurk
KingTurk Team
KingTurk Team
Mesut_KingTurk
Rapidshare Kesin Çözüm Vide
MesajKonu: Rapidshare Kesin Çözüm   Rapidshare Kesin Çözüm EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 5:59 pm

usdownloader programı ile rapidshare sitesinden süre sınırı olmaksızın nasıl download yapabileceğimizi anlatmaya çalışıyorum sistem biraz karmaşık fakat çalışmaya başlayınca gider denemek için rapiddten küçük mb dosyalarla sistemi test edebilirsiniz

usdownloader internetten kendini güncelleyebiliyor güncelleyebilmesi için 30 defa kodu yanlış girmesi gerekli ve thanks ile baslayan rapid linklerini otomatik olarak eklemiyor artık
kod değişir değişmez hemen anında güncelleme olmayabilir birkaç sefer denedikten sonra kendisini güncelleyecektir

GEREKLİ PROGRAMLAR
Usdownloader
http://rapidshare.com/files/110954015/28.04.2008.rar
macro recorder
http://rapidshare.com/files/30492139/JBMR364.rar

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

1- Ayarlamaları Yaptıktan Sonra Usd Yi İngilizce Kullanın Türkçe Olunca Bazen Dosyayı İndirdikten Sonra diğer linke gecerken hata verip kalıyor

2- clipboard ı takip eden programlar usd calışırken calıştırmayın örneğin flshget linkleri panadon yapıştır seceneği aktif ise ikiside aynı anda çalışırken sorun yaratabiliyor

3- macro recorder yardımıyla internet baglantımızı kesip yeniden bagladığımızda tıkladıgımız yerler hep aynı sekilde kalması gerekli tıklanan kısa yollar değişirse exe dosyamız calışır fakat görevini yapamaz

routerlı bir modemim olmadığı için onlarda baglantı kesme işlemini yapamadım

Macro Recorderi Bilgisayarımıza Kurduktan Sonra Resimdeki Gibi Ayarlarını Yapıyoruz ki Fare İle Tıkladığımız Yerleri Kaydetsin

Rapidshare Kesin Çözüm Mc1om8

Ayarları Yaptıktan Sonra START RECORDİNG Tıklayıp İnternet Bağlantımızı en Az Tıklamayla Kesip Yeniden Bağlıyoruz

mesela benim modemim usb ve ben baglantımı baslat menüsüne kısa yol olarak koydum ilk önce masa üstünü göster kısayoluna tıkladım sonra internet baglantıma gelen pencereden baglantıyı kes ve tekarar aynı yere bağlantıyı bu şekilde yeniden acıp kapatabiliyorum

Rapidshare Kesin Çözüm 11sv4

macro recerder mausla tıkladıgımız yerlerin koordinatlarını kaydediyor ve daha sonra oluşturduğumuz dosyayı çalıştırdığımızda aynı kordinatlara tıklamış gibi oluyor

Rapidshare Kesin Çözüm Mc2yd1

burada dikkat edilmesi gereken internet baglantımızı yaptıgımız kısa yolun yerinin hiç değişmemesi

Kaydımız Bittikten Kaydımızı Exe Dosyası Yapıyoruz Böylece Macro Reder Programıyla İşimiz Bitiyor

USDOWNLOADER AYARLAR

programın ayarlarını daha rahat yapabilmekk açısından Programı Dil seceneklerinden Türkçe Yapabiliyoruz Daha Sonra Ayarlar Menüsünden programın Ayarların Geçebiliriz

Rapidshare Kesin Çözüm 22jo0

bu menüde usd nin bir denemeyi kaç dekika aralıkla yapacagı kac denemeden sonra linki değiştireceği gibi ayarları yapabiliyoruz ben link değişimini 0 yaptım ve tekrar deneme zaman aralıgını 0,1 yaptım böylece 5 sn de bir tekrar deniyor

Rapidshare Kesin Çözüm 33xn8
Zamanlayıcı menüsüne ilerlediğimizde zamanlayıcı Kullan seçeneğini aktifleştirip küçük yeşil artı (+) İşaretine tıklıyoruz ve resimdeki bir menü geliyor

Rapidshare Kesin Çözüm 44ak7

ayarlarımız resimdeki gibi yaparsak usd her indirmeden sonra macro reder ile kaydedip exe yaptıgımız dosyamızı calıştıracak ve eger kaydımız basarılıysa ipmiz değişecek ve böylece download yapabileceğiz.

ikinci bir secenek olarak eger bilgisayarın basında bulanamayacksınız yada uzun bir süre ilgilenemeyecekseniz ikinci bir görev olarak görev seceneginden eger baglantı alımazsa seceneğini de eklerseniz kod değiştiğinde usd 30 defa kodu yanlış girerse capthaletters klasörünü güncelleyecektir

update menüsüne gelince ben update yaptırmıyorum

Rapidshare Kesin Çözüm 55ms9

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

1- Ayarlamaları Yaptıktan Sonra Usd Yi İngilizce Kullanın Türkçe Olunca Bazen Dosyayı İndirdikten Sonra diğer linke gecerken hata verip kalıyor

2- clipboard ı takip eden programlar usd calışırken calıştırmayın örneğin flshget linkleri panadon yapıştır seceneği aktif ise ikiside aynı anda çalışırken sorun yaratabiliyor

3- macro recorder yardımıyla internet baglantımızı kesip yeniden bagladığımızda tıkladıgımız yerler hep aynı sekilde kalması gerekli tıklanan kısa yollar değişirse exe dosyamız calışır fakat görevini yapamaz

routerlı bir modemim olmadığı için onlarda baglantı kesme işlemini yapamadım

Rapidshare Kesin Çözüm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası